Bestsellere
( antal produkter: 12 )
Bro Coffee Roastery – Helbønnekaffe Brazil Samba Premium 1kg
209,70 DKK inkl. moms/1stk.(209,70 DKK / kg inkl. moms)

Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 kg
67,97 DKK inkl. moms/1stk.(135,94 DKK / kg inkl. moms)

Verde Mate Green Más IQ 0,5 kg
67,97 DKK inkl. moms/1stk.(135,94 DKK / kg inkl. moms)

Rio Parana Energia 0,5 kg
61,59 DKK inkl. moms/1stk.(123,18 DKK / kg inkl. moms)Laveste pris i 30 dage før rabat: 51,96 DKK/1stk.+18%Normal pris: 87,97 DKK inkl. moms/1stk.-30%

Nustino Crunch – Ristede cashewnødder – Golden Salted Butter Flavour 200 g
104,70 DKK inkl. moms/1stk.(523,50 DKK / kg inkl. moms)

Soul Mate Orgánica Energia 0,5 kg (økologisk)
62,38 DKK inkl. moms/1stk.(124,76 DKK / kg inkl. moms)Laveste pris i 30 dage før rabat: 45,96 DKK/1stk.+35%Normal pris: 77,97 DKK inkl. moms/1stk.-20%

Nustino Bites – Tørrede Dadler – Caramel Peanut 100 g
55,97 DKK inkl. moms/1stk.(559,70 DKK / kg inkl. moms)





