Svampe
( antal produkter: 17 )
Vivarini – Lion’s Mane – Pindsvinesvamp 30 g
31,98 DKK inkl. moms/1stk.(1 066,00 DKK / kg inkl. moms)Laveste pris i 30 dage før rabat: 34,38 DKK/1stk.-6%Normal pris: 39,97 DKK inkl. moms/1stk.-20%

Vivarini – Lion’s Mane – Pindsvinesvamp 50 g
35,18 DKK inkl. moms/1stk.(703,60 DKK / kg inkl. moms)Laveste pris i 30 dage før rabat: 36,78 DKK/1stk.-4%Normal pris: 43,97 DKK inkl. moms/1stk.-20%

Magic Pwdr – Lion’s Mane – Pindsvinesvamp 30 g
41,97 DKK inkl. moms/1stk.(1 399,00 DKK / kg inkl. moms)

Magic Pwdr – Lion’s Mane – Pindsvinesvamp 50 g
45,97 DKK inkl. moms/1stk.(919,40 DKK / kg inkl. moms)

Magic Pwdr – Lion’s Mane – Pindsvinesvamp 100 g
55,97 DKK inkl. moms/1stk.(559,70 DKK / kg inkl. moms)

Magic Pwdr – Power Yerba & Mango – Focus & Gut Blend 200 g
67,97 DKK inkl. moms/1stk.(339,85 DKK / kg inkl. moms)

Magic Pwdr – Power Matcha – Energy & Focus Blend 100 g
51,97 DKK inkl. moms/1stk.(519,70 DKK / kg inkl. moms)

Magic Pwdr – Power Matcha – Energy & Focus Blend 30 g
43,97 DKK inkl. moms/1stk.(1 465,67 DKK / kg inkl. moms)

Magic Pwdr – Power Yerba & Mango – Focus & Gut Blend 400 g
98,97 DKK inkl. moms/1stk.(247,43 DKK / kg inkl. moms)

Magic Pwdr – Power Cocoa – Relax & Well-Being Blend 400 g
85,97 DKK inkl. moms/1stk.(214,93 DKK / kg inkl. moms)

Magic Pwdr – Power Cocoa – Relax & Well-Being Blend 200 g
63,97 DKK inkl. moms/1stk.(319,85 DKK / kg inkl. moms)






