All products
( antal produkter: 2328 )
Bro Coffee Roastery – Helbønnekaffe Brazil Samba Premium 1kg
209,70 DKK inkl. moms/1stk.(209,70 DKK / kg inkl. moms)

Sæt Bro Coffee Roastery Brazil Samba 2x1kg (2kg)
369,80 DKK inkl. moms/1sæt(184,90 DKK / kg inkl. moms)

Yerba Mate Elaborada-sæt: El Fuego 1kg + Pajarito 1kg
179,80 DKK inkl. moms/1sæt(89,90 DKK / kg inkl. moms)

Verde Mate Green Premium Pure Despalada 200 g
169,70 DKK inkl. moms/1stk.(848,50 DKK / kg inkl. moms)

FiloLilo – Frysetørrede bananer (skiver) 100 g
51,79 DKK inkl. moms/1stk.(517,90 DKK / kg inkl. moms)Laveste pris i 30 dage før rabat: 54,58 DKK/1stk.-5%Normal pris: 73,97 DKK inkl. moms/1stk.-30%

FiloLilo – Frysetørrede bananer (skiver) 20 g
57,97 DKK inkl. moms/1stk.(2 898,50 DKK / kg inkl. moms)

FiloLilo – Frysetørrede blommer (halve) 100 g
60,19 DKK inkl. moms/1stk.(601,90 DKK / kg inkl. moms)Laveste pris i 30 dage før rabat: 61,58 DKK/1stk.-2%Normal pris: 85,97 DKK inkl. moms/1stk.-30%

FiloLilo – Frysetørrede blommer (halve) 20 g
40,59 DKK inkl. moms/1stk.(2 029,50 DKK / kg inkl. moms)Laveste pris i 30 dage før rabat: 41,99 DKK/1stk.-3%Normal pris: 57,97 DKK inkl. moms/1stk.-30%

FiloLilo – Frysetørrede jordbær (skiver) 100 g
119,70 DKK inkl. moms/1stk.(1 197,00 DKK / kg inkl. moms)

FiloLilo – Frysetørrede jordbær (skiver) 20 g
65,97 DKK inkl. moms/1stk.(3 298,50 DKK / kg inkl. moms)

FiloLilo – Frysetørrede kirsebær (hele, uden sten) 100 g
71,19 DKK inkl. moms/1stk.(711,90 DKK / kg inkl. moms)Laveste pris i 30 dage før rabat: 73,29 DKK/1stk.-2%Normal pris: 101,70 DKK inkl. moms/1stk.-30%

FiloLilo – Frysetørrede kirsebær (hele, uden sten) 20 g
54,38 DKK inkl. moms/1stk.(2 719,00 DKK / kg inkl. moms)Laveste pris i 30 dage før rabat: 57,58 DKK/1stk.-5%Normal pris: 67,97 DKK inkl. moms/1stk.-20%

FiloLilo – Frysetørret hindbær 100 g
108,29 DKK inkl. moms/1stk.(1 082,90 DKK / kg inkl. moms)Laveste pris i 30 dage før rabat: 154,70 DKK/1stk.-30%Normal pris: 154,70 DKK inkl. moms/1stk.-30%

FiloLilo – Frysetørret hindbær 20 g
53,19 DKK inkl. moms/1stk.(2 659,50 DKK / kg inkl. moms)Laveste pris i 30 dage før rabat: 54,58 DKK/1stk.-2%Normal pris: 75,97 DKK inkl. moms/1stk.-30%






